Aktin Spoko 150 g

Aktin Spoko - prírodný prípravok na upokojenie a zmiernenie stresu V dnešnej rýchlej a hektickej dobe zažívame stres takmer na každom kroku. To sa sčítava ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Aktin Spoko - prírodný prípravok na upokojenie a zmiernenie stresu

V dnešnej rýchlej a hektickej dobe zažívame stres takmer na každom kroku. To sa sčítava a môže to mať negatívny vplyv na psychický aj fyzický stav nášho tela, čo nám bráni dosahovať najlepšie výsledky vo všetkých oblastiach. Telo nie je stroj a potrebuje odpočinok, regeneráciu a relaxáciu, aby získalo späť svoju silu

Preto sme vyvinuli Aktin Spoko, ktorého cieľom je čo najviac nás upokojiť a harmonizovať. K tomu slúži synergická kombinácia 2 bylín a 2 ďalších prírodných látok. Máte náročný deň v práci alebo sa pripravujete na štátnu skúšku? Počítanie tisícov oviec každý večer pred spaním? Vyskúšajte Aktin Spoko a uvidíte, ako budete spokojní.

Harmonická kombinácia valeriány a medovky

Valeriána pôsobí synergicky s medovkou na upokojenie nervového systému. Majú tiež pozitívny vplyv na kvalitu spánku a celkovú relaxáciu. Valeriána sa často používa aj pri plynatosti a medovka bojuje proti nadmernému stresu a dodáva sviežu citrónovú chuť.

Bylinami to však nekončí

Látka teanín je aminokyselina, ktorá pochádza z rastlín a používa sa najmä pre svoje relaxačné a upokojujúce účinky. Okrem toho vám umožní lepšie ovládať svoju náladu a má pozitívny vplyv na koncentráciu.

Horčík je tu obsiahnutý v najvstrebateľnejšej forme bisglycinátu. Tento minerál má v tele niekoľko dôležitých funkcií. Prispieva napríklad k normálnej činnosti nervového systému a svalov, k normálnej duševnej činnosti a pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania. To môže pomôcť zmierniť stres a podráždenosť a tiež zlepšiť kvalitu spánku.

Aktín Spoko v bodoch:

  • prírodný produkt na upokojenie a uvoľnenie tela
  • obsahuje synergickú kombináciu 4 osvedčených látok
  • prispieva ku kvalitnejšiemu spánku a relaxácii
  • prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému a svalov
  • pomáha znižovať stres a napätie
  • bez konzervačných látok, umelých farbív a aróm
  • vhodné pre vegánov
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty