Extrifit Lactase Enzyme 60 kapslí

Produkt Lactase Enzyme 5000 FCC je vynikajúcim pomocníkom pri trávení laktózy. Lactase Enzyme 5000 FCC obsahuje enzým laktázu, ktorý zlepšuje trávenie laktózy u ľudí, ktorí ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Produkt Lactase Enzyme 5000 FCC je vynikajúcim pomocníkom pri trávení laktózy. Lactase Enzyme 5000 FCC obsahuje enzým laktázu, ktorý zlepšuje trávenie laktózy u ľudí, ktorí ju zle trávia. Enzymatická aktivita obsiahnutej laktázy je 5000 FCC jednotiek v každej kapsule.

Laktóza sa označuje aj ako mliečny cukor a nachádza sa v živočíšnom mlieku. Počas trávenia mlieka sa musí rozložiť na glukózu a galaktózu, čo je možné len vtedy, ak je v čreve prítomné dostatočné množstvo enzýmu laktázy. Ak sa enzýmu nevytvorí dostatok, nestrávená laktóza zostáva v čreve a spôsobuje tráviace problémy, ako je hnačka a nadúvanie. Samozrejme, tento problém sa dá vyriešiť obmedzením konzumácie mliečnych výrobkov. Sú však dôležitým zdrojom bielkovín a ďalších látok, ako je napríklad vápnik. Existuje preto druhá možnosť, a to užívanie enzýmu laktázy vo forme výživového doplnku. Pozor, intolerancia laktózy nie je to isté ako alergia na mlieko, pri ktorej dochádza k reakcii imunitného systému! Preto odporúčame, aby ste sa poradili s odborníkom, ktorý určí pôvod vašich ťažkostí a poradí vám s individuálnym dávkovaním, pretože tolerancia laktózy sa u jednotlivých ľudí líši.

Ak cvičíte a chcete budovať svalovú hmotu, je pre úspech nevyhnutný príjem kvalitných bielkovín v strave a mliečne výrobky sú jedným z najdôležitejších zdrojov bielkovín v strave. Ak teda trpíte intoleranciou laktózy a nechcete vylúčiť mliečne výrobky zo svojho jedálnička, náš produkt Lactase Enzyme 5000 FCC je možným riešením. Ak užijete Lactase Enzyme 5000 FCC s potravou obsahujúcou laktózu, zlepší sa jej trávenie a vstrebávanie.

Laktázový enzým 5000 FCC je vo forme kapsúl, ktoré sú rýchlo a ľahko stráviteľné, čo je veľmi dôležité pre ich účinok. Enzým sa dodáva v našich originálnych kapsulách s logom Extrifit®. Logo je vytlačené prírodným farbivom.

Odporúčané dávkovanie:

  • užite 1 kapsulu enzýmu laktáza pred každým jedlom obsahujúcim laktózu
  • so 100 ml vody
  • maximálna denná dávka sú 4 kapsuly

Upozornenie : Tolerancia laktózy sa u jednotlivých ľudí líši. Laktóza je pre rôznych ľudí odlišná. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 15 °C, najlepšie v chladničke, starostlivo uzatvorené, chránené pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty