Czech Virus Probio15

PROBIO15 je komplexný produkt špičkovej kvality, ktorý obsahuje celkovo 14 kmeňov tzv. mliečnych baktérií, ktoré sa bežne vyskytujú v črevnom trakte, a 1 kmeň kvasiniek ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

PROBIO15 je komplexný produkt špičkovej kvality, ktorý obsahuje celkovo 14 kmeňov tzv. mliečnych baktérií, ktoré sa bežne vyskytujú v črevnom trakte, a 1 kmeň kvasiniek Saccharomyces boulardii. Tieto kmene sú doplnené rozpustnou vlákninou, t. j. fruktooligosacharidmi a inulínom (prebiotiká). Ide o najkomplexnejšie probiotiká (správne skôr synbiotiká, keďže výrobok obsahuje aj prebiotiká) na trhu, ktoré boli vyrobené v spolupráci s vedcami z Belgicka, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s probiotickými kmeňmi a patria medzi svetovú špičku. Náš produkt je vhodný najmä pre dospelých vďaka svojej komplexnosti a sile (300 miliónov CFU probiotík + prebiotiká).

LACTOBACILY

Laktobacily sú súčasťou zdravej črevnej mikroflóry, ktorá sa stará o správnu funkciu čriev a celkové zdravie človeka. Význam mikroflóry je v súčasnosti jednou z najdiskutovanejších tém, pretože mikroflóra sa podieľa na mnohých procesoch v našom tele. Náš výrobok obsahuje tieto druhy laktobacilov: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus casei, Lactobacillus pantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus lactis

BIFIDOBAKTÉRIE

Bifidobaktérie sú primárne osídlené v tráviacom trakte. Ich hlavnou úlohou je blokovať rast nežiaducich baktérií. Interagujú s mikrofágmi, aby paralyzovali patogénne baktérie a zabránili im priľnúť k črevnej stene. Bifidobacterium an lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium I. infantis, Bifidobacterium I.longum, Bifidobacterium breve

INÉ KMENE A BAKTÉRIE

Ďalšie účinné kmene sú Streptococcus thermophilus, Saccharomyces boulardii a Bacillus coagulans. Streptokok osídľuje najmä prednú časť tenkého čreva a vytvára kyslé podmienky pre ďalšiu kolonizáciu. Saccharomyces Boulardii obsahuje zmes špeciálnych kvasiniek zameraných proti nežiaducim baktériám. Je obzvlášť užitočný pri cestovaní a tiež pri nerovnováhe črevných baktérií, problémoch typu kandidy, strese alebo vyčerpaní. Bacillus coagulans je baktéria, ktorá potláča rast patogénnych mikroorganizmov v tráviacom trakte. V čreve produkuje kyselinu mliečnu a tiež antibakteriálnu látku nazývanú koagulín.

PREBIOTIKA

Prebiotiká sú nestráviteľné oligosacharidy, ktoré stimulujú rast a/alebo aktivitu konkrétnej baktérie alebo skupiny baktérií, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudské zdravie. Inulín, oligofruktóza, galaktooligosacharidy a laktulóza spĺňajú všetky kritériá prebiotík. Cieľovými mikroorganizmami prebiotík sú najmä bifidobaktérie. Fermentácia prebiotík probiotikami v hrubom čreve vedie k produkcii kyseliny octovej, maslovej, propionovej atď. Tým sa znižuje pH a potláča rast patogénnych a hnilobných baktérií a podporuje sa tvorba ochrannej črevnej sliznice.

VÝZNAM BALENIA

V súčasnosti je na trhu pomerne veľa podobných výrobkov, niektoré z nich sú veľmi kvalitné, ale nie všetky dodržiavajú základné pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať, aby bol výrobok dokonalý a ponúkal deklarované množstvo účinných látok aj tesne pred uplynutím doby použiteľnosti. Obsah kapsuly je stabilný aj v kyslom prostredí žalúdka, kapsuly sa začnú rozkladať až v tenkom čreve, kde sa uvoľňujú účinné látky. Kapsuly odolávajú extrémnym klimatickým podmienkam s vysokou teplotou a vlhkosťou. Celulózový obal kapsuly s minimálnym obsahom vody dokonale chráni obsah kapsuly pred navlhnutím a poskytuje kapsulám vysokú mechanickú pevnosť. Kapsuly sú navyše plnené v špeciálnom obale, ktorý poskytuje maximálnu ochranu pred účinkami nepriaznivých vonkajších podmienok. Výrobok sa skladuje v monitorovanom chladiacom kontajneri s presnou teplotou a vlhkosťou.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1-2 kapsuly denne, počas jedla alebo po jedle.

Upozornenie: Výživový doplnok obsahujúci baktérie mliečneho kvasenia. Nie je určené pre deti mladšie ako 15 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok neobsahuje GMO ani nanomateriály, nie je ionizovaný ani ožarovaný. Pozorne si prečítajte príbalový leták, pretože obsahuje veľmi dôležité informácie.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty