Extrifit Iontex Forte 600 g

Iontex® Forte je vysokoúčinný iónový a regeneračný nápoj na doplnenie minerálov, vitamínov a energie počas športového výkonu a po ňom. Množstvo minerálov a vitamínov je ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Iontex® Forte je vysokoúčinný iónový a regeneračný nápoj na doplnenie minerálov, vitamínov a energie počas športového výkonu a po ňom. Množstvo minerálov a vitamínov je optimálne upravené podľa odporúčaných denných dávok. Zdrojom energie je taurín a sacharidová matrica obsahujúca palatinózu (IsomaltuloseTM). Energia sa tak ideálne uvoľňuje. Iontex® Forte môžete piť počas rôznych športových aktivít - počas cvičenia vo fitnescentre aj počas vytrvalostného tréningu alebo inej fyzickej aktivity. Je vhodný najmä pri dlhšie trvajúcich športoch alebo pri väčšej strate tekutín potením.

Poskytne vám dostatočnú hydratáciu, energiu a potrebné vitamíny a minerály! Iontex® Forte obsahuje tri vyvážené zdroje sacharidov - dextrózu, maltodextrín a izomaltulózu (palatinózu), taurín, stimulant, ktorý podporuje váš výkon, a už spomínaný vyvážený komplex základných vitamínov a minerálov. Extrifit ponúka Iontex® Forte v niekoľkých príchutiach, z ktorých všetky chutia vynikajúco!

Odporúčané dávkovanie:

  • pred tréningom a počas neho si doprajte 20 minút
  • nápoj je určený na priamu konzumáciu
  • osoby s nižšou telesnou hmotnosťou a/alebo nižšou intenzitou cvičenia: 1 porcia = 20 g
  • osoby s vyššou telesnou hmotnosťou a/alebo vyššou intenzitou cvičenia: 1 dávka = 40 g
  • riedenie pre hypotonický nápoj: rozpustite 20 g (1 odmerku) v 450 - 600 ml vody (osmolalita menej ako 250 mOsm/kg)
  • riedenie pre izotonický nápoj: rozpustite 20 g (1 odmerku) v 350 ml vody (osmolalita v rozmedzí 275 - 305 mOsm/kg)
  • riedenie pre hypotonický nápoj: rozpustite 40 g (2 odmerky) v 850 - 1000 ml vody (osmolalita menej ako 250 mOsm/kg)
  • riedenie pre izotonický nápoj: rozpustite 40 g (2 odmerky) v 700 ml (osmolalita v rozsahu 275 - 305 mOsm/kg)
  • maximálna denná dávka: 4 odmerky

Upozornenie: Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, starostlivo uzatvorené, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok nie je určený pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty