BrainMax Testoboss, 100 vegán kapsúl

Testoboss: 7 bylín pre maximálnu potenciu a vitalitu! Testoboss je unikátna kombinácia extraktov z bylín, ktoré spoločne zlepšujú plodnosť ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Testoboss: 7 bylín pre maximálnu potenciu a vitalitu!

Testoboss je unikátna kombinácia extraktov z bylín, ktoré spoločne zlepšujú plodnosť mužov i žien, sexualitu, zdravie pohlavných orgánov i hormónov (maca, ashwagandha, tribulus). Testoboss je prírodný produkt, ktorý obsahuje najsilnejšie extrakty rastlín, ktoré sú pre svoje účinky na plodnosť a sexuálne zdravie cenené starodávnymi kultúrami po celom svete.

 

Produkt je vhodný pre jedincov orientovaných na:

  • Zlepšenie potencie, plodnosti a zdravia reprodukčných orgánov. (Maca peruánska, tribulus terrestris, zinok)
  • Zlepšenie vitality a vytrvalosti. (Maca peruánska)
  • Optimalizáciu pohlavných hormónov. (Ashwagandha, tribulus terrestris)
  • Posilnenie sexuálneho libida. (Maca peruánska)
  • Posilnenie hladiny mužského pohlavného hormónu ↑test0sterónu u mužov. (Maca peruánska, zinok)
  • Podporu menopauzálneho komfortu u žien. (Muira puama)
  • Podporu zdravia močového a reprodukčného systému. (Tribulus terrestris)
  • Podporu metabolizmu homocysteínu. (folát)
  • Podporu imunitného systému. (zinok)
 
 

Zdravá sexualita na čele s adaptogénmi

Shilajit ako u nás zatiaľ nie príliš známy adaptogén z himalájskych skál spoločne s ashwagandhou, macou a zinkom priaznivo pôsobí na normálnu hladinu test0sterónu. Tieto adaptogény posilňujú fyzickú aj psychickú vitalitu. Slúžia na zvýšenie energie, vitality, vytrvalosti a podporujú plodnosť, sexualitu, duševné zdravie, v neposlednom rade priaznivo pôsobia na hormonálny systém.

 

Adaptogény: odolnosť, energia a vitalita v čase stresu

Testoboss je jedinečným produktom so širokospektrálnym pôsobením nielen na plodnosť, potenciu alebo pohlavné hormóny, ale aj na vitalitu, energiu a predovšetkým schopnosť vedieť sa vysporiadať so stresom, pretože väčšina bylín v ňom obsiahnutých sú adaptogény. Adaptogény sú rastliny, ktoré tisíce rokov prekonávali nehostinné stresové podmienky pre život a náš organizmus teraz môže čerpať z ich odolnosti proti stresu. Adaptogény pomáhajú zmierniť stres tým, že kontrolujú množstvo uvoľnených stresových hormónov v období stresu.

 
 

Mocná sila bylín

Účinky Testobossu sú založené na prírodných látkach, vitamínoch a mineráloch, u ktorých bol preukázaný pozitívny vplyv na sexualitu i test0sterón. Neobsahuje žiadne balastné látky alebo iné aditíva.

 

Pridali sme homocysteín formulu

Homocysteín je veľmi špecifická aminokyselina, ktorá vzniká počas metylácie = trávenie bielkovín. Optimálna hladina homocysteínu nespôsobuje žiadne problémy. Problém nastane, ak je jeho hladina príliš vysoká. Vysoká hladina homocysteínu znižuje produkciu oxidu dusnatého v cievach. Molekuly, ktorá sa podieľa na vazodilatácii (roztiahnutí) ciev a hladine krvného tlaku. Navyše reguluje prietok krvi do tkanív a to vrátane pohlavných orgánov. V dôsledku toho vysoká hladina homocysteínu spôsobuje množstvo kardiovaskulárnych ochorení a tiež poruchy erekcie. Jednou z častejších príčin vysokého homocysteínu je nedostatok vitamínov B6, B12 a folátu. Telo totiž tieto živiny potrebuje na odbúravanie homocysteínu. Ich nedostatok môže viesť k nahromadeniu homocysteínu v krvi. Preto sme do Testobossu pridali tieto 3 vitamíny v aktivovaných pre telo využiteľných formách!

 
    *Schválené zdravotné tvrdenia k ašvagande 1 , tribulusu 2 , mace peruánskej 3 , muira puama 4 a pískavice 5 , podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach pri označovaní potravín, v platnom znení ďalej len „nariadenie (ES) č. 1924/2006“).

Dávkovanie

3 kapsule v priebehu dňa s jedlom.

 

Môžem užívať Testoboss, Testamento a Dagger súčasne?

Nový Testoboss je viac komplexnejší a obsahuje rovnako ako Testamento zinok. Preto, pokiaľ budete používať Testoboss spoločne s Testamentom alebo Daggerom, potom už neužívajte žiadny doplnok stravy, kde je zinok. Rovnako tieto produkty používajte v inom dennom čase napr. Testoboss na obed a Testamanto na raňajky či na večeru. Testamento je oproti Testobossu vhodnejšie pre ženy z hľadiska optimalizácie progesterónu. Testoboss je zameraný predovšetkým na mužskú populáciu.

 

Hormonálna nerovnováha u mužov

Dnešná doba sa vyznačuje tým, že mužom neustále klesá hlavný pohlavný hormón test0sterón, ktorý z nich robí mužov. Muži bez test0sterónu sa potom stretávajú s nízkym sebavedomím, depresiami, nadváhou a celkovou nechuťou nechuťou k sexu a životu. Často si ani neuvedomujú, že pomyselný prameň života, ktorý im chýba by mohol byť test0sterón. Preto sme prišli s testobossom, v ktorom sú byliny a živiny, ktoré môžu pomôcť dostať test0sterón u mužov na zdravú úroveň.

 

Komplex vitamínov a minerálov

Extrakty z bylín dopĺňa v novom Testobosse skupina vitamínov a minerálov ako je kyselina listová vo forme folátu, vitamíny B3, B6 a B12 pre metabolizmus homocysteínu, ďalej vitamín D3 pre imunitu a minerály ako je zinok, boron a meď. Tie sa okrem iného spolupodieľajú na funkciách reprodukčného systémom a plodnosti (zinok), znižujú mieru vyčerpania (vitamín B12, B3, B6 , folát), chránia bunky pred oxidatívnym stresom (vitamín B12, meď), podporujú funkcie nervového systému (vitamín B12, , B6, meď) a psychickej činnosti (folát, vitamín B3, B12), regulujú hormonálnu činnosť (vitamín B6) a imunitný systém tela (vitamín D3, vitamín B6, folát, meď).

Maca peruánska

Pozvaná niekedy tiež ako peruánsky ženšen či v1agra. Rastie na človeku neprístupných miestach vo výške cez 4 tis. metrov nad morom, kde neprežije nič iné. Inkovia užívali Macu na zvyšovanie energie, vitality a sily, rovnako ako afrodiziakum zvyšujúce libido.

 
 

Ashwagandha

Tiež známa ako indický ženšen je adaptogénna bylina obľúbená v najstaršom medicínskom systéme ajurvéde. Používa sa viac ako 2500 rokov. V Indii je používaná na posilnenie imunitného systému po chorobe, pôsobenie proti stresu, zlepšenie duševného zdravia a relaxácie, navýšenie energie alebo na normálnu funkciu reprodukčného systému.

Shilajit

Shilajit je živica, ktorá sa objavila už pred 3000 rokmi v starovekých sanskrtských textoch. Jeho prízvisko "premožiteľ hôr" hovorí za všetko. Shilajit je jedným zo základných kameňov tradičnej medicíny, pretože okrem iného prispieva k funkciám reprodukčného systému a močovej sústavy. Okrem toho sa tiež podporuje zdravie kostí, podieľa sa na silnejšom imunitnom systéme, prispieva k lepšiemu tráveniu sacharidov, lipidov a pozitívne pôsobí na duševnú činnosť. Súčasná legislatíva nám neumožňuje informovať o vplyve shilajitu na test0sterón.

 
 

Tribulus terrestris

Užíva sa už celé stáročia v tradičnej čínskej medicíne aj v ajurvéde. Tribulus pozitívne pôsobí na reprodukčné orgány, močovú sústavu, hormonálnu rovnováhu, imunitu, kardiovaskulárny systém a celkovú energiu.

Catuaba

Je získavaná z kôry stromu rastúceho v brazílskom dažďovom pralese a je bohatá na zdraviu prospešné alkaloidy. Catuaba znamená v tradičnom indiánskom jazyku: To, čo dáva indiánom silu. Súčasná legislatíva nám neumožňuje ďalej informovať o tejto byline.

 
 

Muira Puama

Pochádza rovnako ako catuaba z brazílskych dažďových pralesov a používajú sa jej korene a stonky, ktoré obsahujú alkaloidy, ktoré pozitívne pôsobia na ľudský organizmus. Medzi schválené zdravotné tvrdenia pre muiru puamu patrí - antioxidant, menopauzálny komfort, hormonálna rovnováha, tonikum na podporu fyzickej kapacity.

Pískavica grécke seno

Pískavica je významným antioxidantom posilňujúci celkovú obranyschopnosť organizmu. Podieľa sa tiež na správnom trávení, funkciách žalúdka, metabolizme lipidov a optimalizuje hladinu krvného cukru a cholesterolu v krvi.

Veľkosť dávky: 3 rastlinná kapsula
Balenie obsahuje 33 dávok.
Množstvo v 1 dávke %RHP*
Pískavica grécke seno extrakt (50% fenusidov)
400 mg
***
Maca extrakt 10:1
300 mg
***
BIO Ašvaganda extrakt 10:1
300 mg
***
Kotvičník zemný štandardizovaný extrakt 90% saponínov
250 mg
***
Shilajit
250 mg
***
Catuaba extrakt 10:1
100 mg
***
Muira puama extrakt 12:1
100 mg ***
Vitamín B3 (nikotínamid)
20 mg
2000%
Zinok (bisglycinát zinočnatý)
15 mg
150%
Vitamín B6 (
Pyridoxal-5-fosfát)
5 mg 357%
Boron (bororganický glycín)
2 mg ***
Meď (citrát meďnatý)
0,3 mg 30%
Folát ako (6S)-5-metyltetrahydrofolát
300 mcg 150%
Vitamín B12 (metylkobalamín)
50 mcg 2000%
Vitamín D3
1000 IU 500%
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu
** denná referenčná hodnota príjmu nie je stanovená
   

Zloženie: Extrakt z senovky gréckej seno (50% fenusidov), Maca extrakt, Ashwagandha extrakt, Kotvičník zemný extrakt (90% saponínov), Shilajit, Catuaba extrakt, Muira puama extrakt, vitamín B3 (nikotinamid), zinok (bisglycinát vitamín B6 (P-5-P), borón (bor glycín), meď (citrát meďnatý), metyl folát(6S)-5-metyltetrahydrofolát, vitamín B12 (metylkobalamín), vitamín D3. Rastlinná kapsula na báze HPMC. Neobsahuje žiadne balastné látky (éčka).

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Veľkosť balenia: 100 rastlinných kapsúl

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty